Semináre pre rodičov

Materialy k seminari pro rodiceDvojhodinový kurz vedený nezávislou certifikovanou inštruktorkou, pri ktorom sa dozviete všetko, čo potrebujete k tomu, aby ste začali s programom Baby Signs. Dozviete sa, ako poznáte, kedy je pre vaše batoľa najvhodnejší čas začať, ako sa znakovú reč učiť, ako prebieha priebeh vývoja komunikácie a ako rozpoznať známky pokroku. Naučíte sa prvých 16 znakov a prezriete si krátke inštruktážne vídeá, ktoré vám ukážu ako znakovanie v praxi vyzerá. Kurzy sú vedené zábavnou a interaktívnou formou. Zoznámite sa pri nich s inými maminkami a oteckami, ktorí so znakovaním začínajú. Kurzy sú ,ako z názvu vyplýva, pre rodičov, ale mnohé inštruktorky radi privítajú aj vaše batoľa. Kurzy sú takisto vhodné pre prarodičov a pre každého, kto sa o vaše dieťa stará.

Kedy je najlepšie zúčastniť sa kurzu? Toto je veľmi individuálne. Doporučujeme, aby sa rodičia zúčastnili kurzu najneskôr okolo prvých narodenín dieťaťa.. Mnoho rodičov však so znakovaním začína skôr a preto sa zúčastňujú kurzov už počas prvých mesiacoch dieťaťa. Stojí však aj za úvahu zúčastniť sa kurzu už v tehotenstve, pretože keď náš drobček príde na svet, je často veľmi ťažké si nájsť čas na kurz.

Doporučená cena kurzu závisí na typu materiálov, ktoré si vyberiete. Máte možnosť si vybrať Kompletnú sadu materiálov obsahujúcu knihu a DVD pre rodičov, 4 malé leporelá pre deti, video pre deti a praktický prehľad znakov alebo len základné materiály, ktoré obsahujú pracovný zošit pre rodičov (20 strán A4 so základnými informáciami o znakovaní a pracovnými listami a praktický prehľad znakov. Náplň kurzu je u obidvoch možností rovnaká. Materiály obsiahnuté v Kompletnej sade nie je možné kúpiť samostatne. Všetky materiály a dokumenty sú v súčasnosti iba v českom jazyku.

 

 
Základné materiály
Kompletná sada
Cena kurzu vrátane materiálov
podľa pobočky
podľa 
pobočky
Príplatok za druhého rodiča*
4 EUR
ano
Dĺžka seminára
2 hod
2 hod
Pracovný zošit s pracovnými listami
Ano
Výber

prehledPrehľad znakov s magnetom na chladničku

Užitočná pomôcka s magnetom na chladničku, ktorá zaistí, že máte 86 najviac používaných znakov stále po ruke. Znaky sú zoradené od A do Z na obrázkových stránkach. Ideálne pre rodičov, prarodičov a ostatných, ktorí sa o dieťa starajú.

ano
ano

Průvodce pro rodičeKniha "Průvodce pro rodiče"

Praktický úvod do tematiky znakovania s deťmi a stručný návod, ktorý jednoduchým spôsobom vysvetlí, ako sa dorozumieť s batoľaťom, ktoré ešte nerozpráva. 75 strán.

Ne
ano

DVDVideoslovník na DVD

Obsahuje videoslovník so 100 znakmi, ktoré boli odborníkmi a rodičmi vybrané ako najdôležitejšie výrazy pre deti do 3 rokov. Ďalej obsahuje privítanie do programu Baby Signs ® a ukážky toho, ako znakovanie vyzerá v praxi.

 

Ne
ano

leporelaSada 4 leporiel pre deti

4 veselé leporelá obsahujúce 25 znakov hodiacich sa ku každodenným aktivitám. Deti si ich ľahko obľúbia a stanú sa vítanou pomôckou pri učení znakov. Ich obsahom sú témy kúpanie, pri jedle pred spaním a zvieratká. Velikosť jednotlivých leporiel 10x10 cm, 14 strán.

Ne
ano

DVD pro dětiVideo pre deti "Moje oblíbené znaky"

Obsahuje 6 znakov vhodných do začiatku. Vo videu vystupujú animované postavičky roztomilých batoliat, maňušky, znakujúce deti a nechýba ani medvedík BeeBo. Deti si ľahko obľúbia toto zábavné video vytvorené tímom, ktorý bol ocenený v oblasti multimediálnej produkcie pre deti. DVD je možné prehrať v češtine a v angličtine.

Ne
ano