Slovenská národná galéria Vás pozýva na Spoločné nedele v galérii - Nezvyčajné kuriozity

20.05.2011 20:01

Spoločné nedele v galérii
je nový rodinný program Slovenskej národnej galérie – tvorivé, zážitkové, vzdelávacie aktivity inšpirované vizuálnym umením pre rodiny s deťmi, ktoré rady trávia čas spolu a tvorivo.
Príďte stráviť Spoločné nedele v galérii a objavte koľko máte spoločného s umením. Program zapojí každého člena vašej rodiny a prináša spoločné učenie sa a zdieľanie ideí v rodine. Program funguje ako 3-hodinový celok, ktorý má svoju tému a pointu. Tá je vždy inšpirovaná výstavami a expozíciami. Budeme ich spoločne interpretovať pomocou výtvarných, tvorivých aktivít, sprostredkovaním zaujímavých informácií a spoločnou diskusiou. Programom vás prevedú skúsení lektori a galerijní pedagógovia SNG.
 

Nezvyčajné kuriozity

29. máj 2011 / 14:00 – 17:00

 

 

 

 

Spoločné nedele v galérii je program pre rodiny s deťmi od 5 rokov. Materiál na realizáciu programu a občerstvenie zabezpečuje SNG. Na podujatie je z organizačných dôvodov potrebné objednať sa minimálne 5 dní vopred e-mailom (eva.kotlarikova@sng.sk), alebo telefonicky (02 / 20 47 62 70).

Program sa koná v priestoroch Slovenskej národnej galérie v Bratislave (Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4).

Poplatok za program pre jednu rodinu je 7 € (+ rodina platí vstupné do SNG podľa aktuálneho cenníka).

Podrobnejšie informácie a aktuálne termíny nájdete vždy na www.sng.sk a radi Vám ich poskytneme aj na

telefónnych číslach 02 / 20 47 62 70, 02 / 59 22 62 70.

Zbierali ste niekedy niečo zaujímavé? Máte chuť zahrať sa na zberateľov? Na Spoločnej nedeli v galérii nazrieme do fascinujúceho sveta zberateľstva, zistíme ako predmety triediť, vyberať, hodnotiť a vytvoríme si vlastnú kolekciu.