Kurzy pre deti a rodičov - znakujeme so spevom a hrou 

Navštívte kurzy pre deti a rodičov, pri ktorých sa vaše batoľa naučí komunikovať pomocou znakov (gest) pri hre a veselých piesňach. Kurzy sú vhodné pre deti od 6-tich mesiacov do 3 rokov. Kurz Znakujeme so spevom a hrou 1, ale aj kurz Znakujeme so spevou a hrou 2 prebieha jeden krát týždenne po dobu šesť týždňov. Jedna lekcia trvá približne 45 minút. Rodičia sa na kurzoch dozvedia praktické rady ako rozvíjať komunikačné, kognitívne a motorické schopnosti svojich detí a podelia sa o svoje skúsenosti s ostatnými účastníkmi. Deti si užijú spoločné hry, ktoré vybrali vývinové psychologičky a doktorky vied Acredolo a Goodwyn tak, aby podporovali ich vývin. Deti ale aj rodičia sa naučia veselé piesne, zoznámia sa s medveďom BeeBo, ktorý im počas jednotlivých lekcií kurzov bude pomáhať učiť sa znaky. Každá lekcia má inú tému vybranú zo všedného života, napríklad „pri jedle“ alebo „v parku“ a pomôže deťom osvojiť si znaky z týchto tém.

Aby dieťa mohlo navštevovať kruzy Znakujeme so spevom a hrou 1,2  nie je nutné, aby rodičia absolvovali Seminár pre rodičov Baby Signs. Avšak zo skúsenosti vieme, že rodičia, ktorí najskôr prejdú Seminárom pre rodičov BS, sa cítia lepšie informovaní a môžu sa sústrediť na praktické učenie znakov a hru, ktoré sú hlavnou náplňou týchto kurzov. Preto veľmi odporúčame aspoň zakúpenie Kompletnej sady a zoznámenie sa s programom samoštúdiom. Kompletnú sadu si môžete zakúpiť v našom e-shope.

Témy kurzov
Lekcie Kurz 1 Kurz 2
1 Pri jedle Pocity
2 Pred spaním Vonku
3 Kúpanie Na farme
4 Obliekanie Bezpečnosť
5 Zvieratá V zoo
6 V parku Narodeniny
 

Ceny za kurz sú stanové pre jednotlivé pobočky  - viď cenníky v jednotlivých pobočkách, kde sa kurzy organizujú

Edukačné materiály ku kurzom

Foto Edukačný materiál Cena Sada
zpevnicek
 

Spevník a CD s piesňami z kurzov I alebo II

Veselé piesne, pri ktorých sa deti učia znakovať počas kurzov. Spevnk obsahuje texty ku všetkým piesňami vrátane označených slov, ktoré môžete s deťmi znakovať. Výborná zábava pre celú rodinu a vhodné aj ako CD do auta na cestovanie s deťmi. Spevník obsahuje aj základné praktické informácie pre rodičov.

12 Euro
(iba
pre
účastníkov
kurzov) 
ano
Leporelo
 

Leporelo "Moje první znaky"

12 stranové farebné leporelo (20x16 cm) pomôže deťom naučiť sa znaky: jesť, pes, čiapka, kvet, kúpať, spať (česká verzia).

5.30 EUR ano
Leporelo
 

Leporelo "Moje další znaky"

12 stranové farebné leporelo (20x16 cm) pomôže deťom naučiť sa znaky: kniha, kačka, mačka, topánky, lopta, ešte (česká verzia).

5.30 EUR ano
DVD

Video pre deti "Moje první znaky"

Obsahuje 6 znakov vhodných na začiatok. Vo videu vystupujú animované postavičky roztomilých batoliat, bábky, znakujúce deti a nechýba ani medvedík BeeBo™. Deti si ľahko obľúbia toto zábavné video vytvorené tímom oceneným v oblasti multimediálnej produkcie pre deti. DVD je možné prehrať v  českom a anglickom jazyku. Znaky obsiahnuté vo videu sú rovnaké ako v leporele "Moje první znaky" - jesť, pes, čiapka, kvet, kúpať, spať.

10 EUR ano
prehled
 

Laminovaný súbor znakov

Laminovaný prehľad znakov obsahuje 73 znakov usporiadaných do 12 praktických tém a zoznam 10-tich krokov k úspechu s programom Baby Signs (česká verzia).

6 EUR ano
tasticka
 

Plyšová taštička s medveďom BeeBo

Plyšová taštička s obrázkom medveďa BeeBo, do ktorej sa vojdú materiály k programu (leporelá, video, prehľad znakov, atď.). Taštička má dve bočné vrecká, veko na magnet (z bezpečnostných dôvodov všitý do podšívky) a štítok na meno dieťaťa vo vnútri veka. Vhodné aj ako taštička na obľúbené hračky do jaslí alebo k babičke.

 

10 EUR ano
  Celkom cena jednotlivo a cena v sade 48.60 EUR 40 EUR